Tänapäeval on äärmiselt oluline oma õiguste eest seismine. Endal aga tihtipeale puuduvad vajalikud teadmised ja oskused ning kvaliteetne õigusabi on alati kulukas. Milleks palgata kulukas jurist kui on võimalik saada soodsamalt terve meeskond? Sõlmides püsikliendilepingu ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO´ga saate ALATI usaldusväärset ja kvaliteetset juriidilist abi meie, siis juba ka teie, juriidiliset meeskonnalt.

ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO meeskond on igal tööpäeval teile abiks. Ei puhkuseid, ei vabu päevi, ei haiguslehti.

ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO meeskond aitab teil koostada lepinguid, lahendada vaidlusi tööandjatega, aitab leida juriidiliselt korrektseid lahendusi erineva sisuga probleemidele, esindab teid hagimenetlustes, aitab koostada dokumente ja projekte, aitab võlglastega/võlgnevustega ja seda kõike soodsa kuutasu eest.

ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO pakub juriidilist abi oma eraklientidele sisuliselt kõikides õigusvaldkondades. Valdkondade nimistu leiate TEENUSTE rubriigist.

Lisaks saate allahindlusi ka ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO partnerfirmadelt, nt. raamatupidamis-, inkasso-, rendi-, maakler ja pangandusteenused.

Lisainfo püsikliendistaatuse kohta aadressilt  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.