Tänapäeval kui on äärmiselt oluline oma ettevõtte efektiivistamine ning kulude kokkuhoid, tuleb hoolikalt järgi mõelda - milleks palgata kulukas jurist ettevõttesse kui on võimalik saada soodsamalt terve meeskond ?

Sõlmides püsikliendilepingu ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO´ga saate ALATI usaldusväärset ja kvaliteetset abi meie, siis juba ka teie, juriidiliset meeskonnalt. Oma ettevõtte palgaline jurist on küll kohe kõrvalkainetis kuid meie oleme samuti vaid telefonikõne kaugusel. Kvaliteetne palgaline jurist tahab kõrget palka, millele lisanduvad veel maksud, soovib võtta vabu päevi, on aeg-ajalt haige ning käib ka puhkusel.

ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO meeskond on igal tööpäeval teile abiks. Ei puhkuseid, ei vabu päevi, ei haiguslehte.

ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO meeskond aitab teil koostada lepinguid, lahendada vaidlusi koostööpartneritega, aitab leida juriidiliselt korrektseid lahendusi erineva sisuga probleemidele, esindab teid hagimenetlustes, aitab töövaidlus küsimustes töötajatega, aitab koostada dokumente ja projekte, aitab võlglastega/võlgnevustega ja seda kõike soodsa kuutasu eest.

ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO pakub juriidilist abi oma äriklientidele sisuliselt kõikides õigusvaldkondades. Valdkondade nimistu leiate TEENUSTE rubriigist.

Lisaks saate allahindlusi ka ARCHER&ARCHER ÕIGUSBÜROO partnerfirmadelt, nt. raamatupidamis-, inkasso-, rendi-, maakler ja pangandusteenused.

Lisainfo püsikliendistaatuse kohta aadressilt This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.